🇵🇱
Jak na moje złomowisko powino wyglądac jak na zdjęciu kupa aut i z każdego mozesz podejść i rozkrecic co potrzebujesz, co jakis czas nowe auto by sie pojawilo na zlomie. Przy wyjsciu musisz zapłacić za czesci no chyba ze przerzucisz je za plot by wojtek nie widzial.
🇬🇧
I think that the scrapyard should look something like in the image i have uploaded. Loads of cars stacked on top of eachother you find the one that you needs parts of and you go and dismantle it. On exit you need to pay for the parts you put on the counter unless.. you throw them over the fence so Wojtek the scrapman doesnt see in that way you can still get them for free.
