#Pomysły na zmiany do pełnej wersji
1 messages · Page 1 of 1 (latest)
I ten endless podejrzewam że będzie
Nie kończysz fabuły na naprawie malucha
W sensie calej gry
Tylko dalej możesz naprawiać auta itd
Bynajmniej tak podejrzewam
po naprawie malucha fabuła się chyba nie skończy
No mówię
może i ciulowa nazwa ale przynajmniej bardziej przyjazna
A co ci przeszkadza to jest tylko gra co ty gejem jesteś ???
nie masz nic do powiedzenia to się odwal wyobraźni nie masz wgl
Zgadzam się. Nikt w realu nie nazywa miasta Zapizdów, Gwalciznów czy Wypizdów dolny.
Koronne Knieje brzmi bardziej przyjaźnie i mi się podoba
Ale właśnie o to chodzi aby miasto było inne inne niż wszystkie, kontrowersje itd
Jesli chodzi o endless, bylo to kiedys poruszane, bedzie taka opcja, gra nie bedzie konczyc sie razem z misjami
ja zostaję przy ''Koronne Knieje niedaleko Rzeszowa'' i tyle
A ja przy wypizdów Dolny
Dlaczego by komukolwiek miał "Wypizdów" przeszkadzać xd
Bo mama będzie krzyczeć jak zobaczy 
bo jest wulgarne geniuszu
No i co w związku z tym?
Gdzie jest notka o tym że gra nie będzie wulgarna? Bicie meneli, picie alkoholu, papierosy czy ubogo ubrane kobiety raczej nie wskazują aby gra była dosadnie przeznaczona dla dzieci, a wydaje mi się że nazwa jest tu najmniejszym występkiem 
btw polska gra a w poslce wulgaryzmy to codzieność tak szczerze doczepiasz sie o małe gówno
a ty byś chciał mieszkać w wypizdówie? chyba nie
ta mhm, ja nie cieszę się z tego.
no nie jest.
Wiemy o tym, ale gość tylko podał swoją sugestię, a wy go krytykujecie.

Nazwa miejscowości nie ma dla mnie żadnego znaczenia, ale obie nazwy dla mnie są okej.
no ja bym nie chciał
ale skoro wam się nie podoba to mogę się usunać z serwera jak macie problem
xD
Spokojnie. Oni mają swoją opinię, i ty też masz swoją
Dobra, pójdziemy na kompromis. Dodajmy drugą wieś, i po sprawie, okej?
zależy co odpowiedzą
zapomnieliście napisać o tym na steam page gry
Aha