#FSC / Daewoo Lublin
1 messages · Page 1 of 1 (latest)
lubliny sa pojemne byl zlot u mnie w miscie
było by bardzo git
tak
zA
T4 też fajnie byłoby 😁
nie ma kariery bez t4
To jest akurat Intrall Lublin 3Mi
Przepraszam, nie zauważyłem, szukałem na szybko jakiegoś zdjęcia żeby dodać trochę estetyki do sugestii i nie zwracałem uwagi na detale takie jak ten.