#Wyścigi uliczne
1 messages · Page 1 of 1 (latest)
czyli trochę jak w slrr lub mon bazou
Coś takiego
dobre. i przy okazji możesz się wdać w kolizję i sobie auto zniszczyć
i różne zakłady, nawet o samochody
dobry pomysł, i jeszcze dodać np zakłady oraz oszukiwanie np. przed wyścigiem spuszenie powietrza z opon gdy przeciwnik nie widzi, lecz była by szansa że przeciwnik to zauważy i nam coś zrobi np. pobije czy okradnie nas z pieniędzy