#Дуже розмита графіка
1 messages · Page 1 of 1 (latest)
В налаштуваннях, подивись, 1х щось там поставь (в тебе напевно 0.1х, спробуй більше) або взагалі виключи маштабування. Якщо не буде фпс то комп не тяне
чесно кажучи хз як це працю якщо ти про Vsinc то в мене він був вимкнений я його поставив на макс і виключив знову картинку пофіксилась
Зараз скину як у мене
хоча по факту в налаштування я нічого не міняв окрім як поставив вертикальну синхронізацію на макс і знову скинув на мінімум
якщо комп витримуэ, вирубаэш суперроздільність взагалі
якщо ні, то збільшуй знизу цю хрінь, але це треба по фпс дивитись
ок дяка