#Дуже розмита графіка

1 messages · Page 1 of 1 (latest)

carmine flicker
#

У мене не дуже потужнийй комп і граю на низких налаштуваннях і половину часу картинка +- така.

fierce zodiac
carmine flicker
carmine flicker
#

хоча по факту в налаштування я нічого не міняв окрім як поставив вертикальну синхронізацію на макс і знову скинув на мінімум

fierce zodiac
#

якщо комп витримуэ, вирубаэш суперроздільність взагалі

#

якщо ні, то збільшуй знизу цю хрінь, але це треба по фпс дивитись

carmine flicker
#

ок дяка

fierce zodiac
#

у мене якось так