1 messages · Page 1 of 1 (latest)
Coś typu porzucone samochody w starych stodolach aby można było wygrać w licytacji albo w nocy wizasc ciagnik i zabrać na plac hehe tak samo jak będą np motorowery to też fajnie jakby było + możliwość spawania oczywiście w późniejszej fazie gry gdzie moglibyśmy spawać jakieś części przyczepy podłogi czy spawać auto z 4 xD
jestem za